top of page

Verta žinoti apie:

Untitled-2_edited.png
logo_ERPF2_edited.png
logo%20(1)_edited.png
gia-30531_edited.png
logo (2).png

Bendradarbiaujame su:

pio_edited.jpg
ratc_logo_edited_edited.png
logo_edited.png
Ekovalda_white_edited.png
AGIA_LOGO_.png
marijampoles_svara-522-318_edited.jpg
Ecoservice_baltas_fonas_vertikalus_edite
download_edited_edited.png
Ecoservice_baltas_fonas_vertikalus_edite

UAB "Ecoservice"

Atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, biotualetų nuoma, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
logo.png

UAB "Žalvaris"

UAB „Žalvaris“ – pavojingųjų ir nepavojingųjų atliekų surinkimo ir tvarkymo įmonė Lietuvoje. Septyniuose įmonės padaliniai rūpinasi, kad atliekos būtų surenkamos ir tvarkomos operatyviai ir tai atitiktų aukščiausius aplinkosaugos reikalavimus. Dirba su daugiau nei 130 skirtingų rūšių pavojingųjų ir nepavojingųjų atliekų.

Teikia aplinkosauginės apskaitos ir konsultavimo paslaugas.

logo (1).png

UAB "Ekobazė"

Ieško partnerių visoje Lietuvoje, kurie renka antrines žaliavas ir tinkamai jas paruošę, priduoda perdirbimui. Dirba su įmonėmis ar fiziniais asmenimis. Esant poreikiui, konsultuoja ir apmoko, taip pat aprūpina reikalinga technika - konteineriais ar presavimo įranga. Kiekvienas atvejis unikalus, todėl susisiekite su įmonės atstovais ar atsiųskite bendradarbiavimo pasiūlymą.

logo (2).png

Asociacija "EEPA"

Asociacija, kuri rūpinasi elektronikos atliekomis; elektroniniais ar elektriniais prietaisais nebetinkamais naudoti. Šie prietaisai veikia, elektros įtampos, akomuliatorių ar galvaninių elementų pagalba, netinkamai išmestos jos gali į aplinką išskirti sunkuosiuos metalus plastikus ir kitas nuodingas medžiagas. Todėl visos surinktos elektronikos atliekos saugiai transportuojamos atliekų tvarkytojams, kur yra ardomos, rūšiuojamos, perdirbamos, tvarkomos ar utilizuojamos. 

Nebūkime abejingi tam, kas mus supa, kur ir kaip gyvename.

download_edited.png

UAB "EMP Recycling"

UAB „EMP recycling“ tai atsakinga ir veržli atliekų perdirbimo įmonė, gyvuojanti nuo 1999 metų. Pagrindinė veikla - antrinių žaliavų supirkimas, surinkimas, perdirbimas ir prekyba. Kartu su klientais, darbuotojais ir visuomene, kuriame modernią ir universalią atliekų rūšiavimo ir perdirbimo sistemą, siekiame atliekas paversti kokybiškomis žaliavomis bei išsaugoti švarią aplinką ateities kartoms.

marijampoles_svara-522-318_edited.png

UAB "Marijampolės Švara"

Miesto aplinkos valymas, tvarkymas, teritorijos priežiūra, kelių, gatvių, šaligatvių priežiūra. Komunalinės paslaugos. Atliekų, šiukšlių, fekalijų išvežimas. Biotualetų nuoma. Antrinių žaliavų surinkimas ir sutvarkymas.

Ekovalda_white.png

UAB "Ekovalda"

UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės pakuotės atliekų.

Dėkojame Jums už tai, kad kartu kuriame švaresnį pasaulį!

bottom of page